MALA ERPENJA TREKK 2017 ARHIVA

     

U subotu 10. lipnja 2017. održalo se šesto izdanje trekking utrke u Maloj Erpenji u organizaciji Sportskog  društva Mala Erpenja. Sudjelovalo je 280 natjecatelja iz svih krajeva Hrvatske i Slovenije. Vesela ekipa trekkera svladala je utrku koja je i ove godine bila podjeljena u dvije kategorije: Šumska jagoda od 12km i Velika jagoda od 25km. Brojni sportaši, rekreativci, planinari, i avanturisti i ljubitelji prirode savladali su stazu prolazeći pored brojnih znamenitosti i turističkih atrakcija, a na okrijepama su ih čekale bogate okrijepe 🙂

Nakon utrke slijedilo je već tradicionalno druženje uz nastup country rock banda “Crni ribar” i sastav “Kolege”.

Velika Jagoda

Najbolje plasirani (M)

1. Zoran Komar
2. Branko Barlović
3. Tomislav Belošević

Najbolje plasirane (Ž)

1. Tijana Žganec
2. Katja Rajačić
3. Janja Savić

Šumska Jagoda

Najbolje plasirani (M)

1. Igor Visinski
2. Valentino Kovačićek
3. Tomislav Premrl

Najbolje plasirane (Ž)

1. Tamara Moguljak
2. Ksenija Očić
3. Mihaela Barić

 

REZULTATI VELIKA JAGODA

Poredak Ime Prezime Klub Spol Vrijeme
1 Zoran Komar S.R.U.Z. Muški 02:46:18
2 Branko Barlović Atletski klub Oroslavje / Zagorje adventure team Muški 02:46:37
3 Tomislav Belošević IND Muški 02:48:37
4 Zoran Glavočić NIPRI Muški 02:58:54
5 Matej Cafnik Mercury Muški 03:17:15
6 Matija Korpar AK Sljeme Muški 03:17:25
7 Krunoslav Grah TK Maraton Krapina Muški 03:29:36
8 Goran Papeš Zagorje Adventure Team Muški 03:29:42
9 Nikola Šoić Ind Muški 03:29:46
10 Stjepan Barić Zagorje adventure team Muški 03:30:01
11 Stjepan Grah TK Maraton Krapina Muški 03:52:04
12 Zdravko Očić Zagorje adventure team Muški 03:59:48
13 Alexander Vogt Muški 04:00:32
14 Tijana Žganec Ženski 04:28:59
15 Matija Koprivnjak ind Muški 04:29:06
16 Juraj Tisanić ZAGORJE ADVENTURE TEAM Muški 04:48:42
17 Danijel Regvar IND Muški 04:49:29
18 Petar Vrančić Zagorje Adventure Team Muški 04:51:10
19 Martin Gorički Trčanje s divljim svinjama Muški 05:04:15
20 Dejan Popek KCIPT Samobor Muški 05:19:13
21 Katja Rajačić PUK Shrek Ženski 05:22:49
22 Alex Gulta PUK Shrek Muški 05:28:05
23 Dražen Vorih Zagorje Adventure Team Muški 05:37:07
24 Gordan Gregurić Zagorje Adventure Team Muški 05:37:16
25 Damir Hutinec AK Sljeme Muški 05:42:53
26 Karlo Andraka Muški 05:43:11
27 Janja Savić Mercury Ženski 05:46:22
28 Ana Zvonarić Mercury Ženski 05:46:27
29 sanda djukić Ženski 05:54:28
30 Marijana Sokolovic ZTS/Lechat Ženski 05:54:33
31 Damir Hržica Muški 05:55:26
32 Marko Kučko Muški 05:55:29
33 Karlo Filipec Muški 06:25:42
34 Emanuel Ivanković AK Oroslavje Muški 06:26:06
35 Renata Hršak BBK Krpelj Samobor Ženski 06:35:14
36 Andra Musulin Musulin Ind Ženski 06:35:20
37 Paula Santini Ženski 06:35:28
38 Mario Filipec Ski klub Zagreb Muški 06:35:33
39 Antea Popović ZTŠ Ženski 07:37:39
40 Ivor Novosel DogRunners Muški 07:37:46
41 Hrvoje Brigljević Muški 07:37:51
42 Suzana Stanić ZTŠ Ženski 07:38:24
43 Matea Pavlović Ženski 07:38:33
44 Matej Negovetić Muški 07:38:39
45 Ivan Barković Muški 11:15:54
46 Željko Prekrat Muški 11:16:04
47 Martina Matecic Einzelgänger Ženski 04:41:30
48 Siniša Uglik Muški 08:04:22
49 Danijela Andraka Ženski 08:05:16
50 Slaven Andraka Muški 08:05:17
51 Nataša Skelin Uglik Ženski 08:07:36

 

REZULTATI ŠUMSKA JAGODA

 

Poredak Ime Prezime Klub Spol Vrijeme
1 Igor Visinski AK Oroslavje/Zagorje Adventure Team Muški 01:21:53
2 Valentino Kovačićek Zagorje Adventure Team Muški 01:22:03
3 Tomislav Premrl S.R.U.Z. Muški 01:22:09
4 Jadranko Kovačićek Zagorje Adventure Team Muški 01:33:55
5 Tomislav Belošević Muški 01:39:25
6 Kristijan Štih Zagorje Adventure Team Muški 01:39:33
7 Josip Culej Muški 01:39:39
8 Stjepan Posavec PD Zagorske steze Muški 01:56:34
9 Miljenko Komar nema Muški 01:56:40
10 Tamara Moguljak Ženski 01:56:51
11 Siniša Slukan Individualac Muški 01:57:03
12 Tomislav Huis Zagorje Adventure Team Muški 01:57:20
13 Dubravko Huic Muški 01:57:23
14 Ognjen Hrastinski Muški 01:58:24
15 ZDRAVKO GAŠPARIĆ Zagorje Adventure Team Muški 02:18:07
16 Mislav Boroš Muški 02:18:48
17 MISLAV CRNKOVIĆ SD Kukuriku Muški 02:18:53
18 Ksenija Očić Zagorjeadventure team Ženski 02:19:01
19 Fran Korušić Muški 02:19:43
20 Erik Stojković Mercury Muški 02:20:04
21 Matija Šafranko Muški 02:20:17
22 Zoran Vuzem Muški 02:20:24
23 Mihaela Barić Zagorje adventure team Ženski 02:20:32
24 Lorena Barić Ženski 02:28:00
25 Danijel Filko Muški 02:28:32
26 Martin Balija Muški 02:28:42
27 Matija Pavlinić Muški 02:28:47
28 Goran Pavliša Muški 02:28:53
29 Darko Dujaković Muški 02:31:44
30 Maja Vančina Zagorje Adventure Team Ženski 02:31:49
31 Nedeljko Grljač Studio 17 Muški 02:31:57
32 Petra Starčević Mlinar Ženski 02:32:48
33 Sonja Šugh AK Vale Ženski 02:32:53
34 Nikola Hrastinski Muški 02:32:58
35 Iva Komar S.R.U.Z. Ženski 02:33:10
36 Tomislav Petrovečki Muški 02:33:23
37 Ivan Bečeheli AK Vale Muški 02:33:36
38 Barbara Hanjilec Ženski 02:33:43
39 Antonio Strabić Muški 02:33:48
40 Valentino Gerl INTEGER SAVJETOVANJE Muški 02:33:53
41 Vesna Vančina Zagorje Adventure Team Ženski 02:34:05
42 Ivan Matačić Muški 02:34:15
43 Tomislav Knezić Muški 02:35:20
44 Goran Jakobović Muški 02:35:22
45 Miljenko Celjak Zagorje adventure team Muški 02:35:26
46 Matjaz Marcinko Marcinko Muški 02:40:58
47 IVAN ŠKRINJAR ZAGORJE ADVENTURE TEAM Muški 02:41:11
48 Marijo Komerički SRT Muški 02:41:16
49 ŽELJKO ŠKRINJAR ZAGORJE ADVENTURE TEAM Muški 02:41:20
50 Katarina Piculek S.R.U.Z. Ženski 02:41:49
51 Zdravko Barlović S.R.U.Z. Muški 02:41:52
52 Emina Slibar Ženski 02:44:45
53 Tajana Holjevac OK Maksimir Ženski 02:44:49
54 Ankica Huf Ženski 02:45:31
55 Jaroslav Huf Muški 02:45:38
56 Silvija Drempetić Ženski 02:46:02
57 Milan Komorski Muški 02:46:09
58 Danijel Drempetić Muški 02:46:13
59 Sabina Krivec Ženski 02:46:54
60 Iva Balić Ženski 02:47:00
61 Janko Gašpar IND Muški 02:48:30
62 Adam Gašpar IND Muški 02:48:33
63 Tomislav Vadlja Zagorje Adventure team Muški 02:48:43
64 Daniel Pevec SD Kukuriku Muški 02:48:46
65 Valter Siladi SD Kukuriku Muški 02:48:50
66 Marinko Đurkan SD Kukuriku Muški 02:48:55
67 KRUNO TRŠINSKI * Muški 02:49:11
68 Martina Marušić IND Ženski 02:49:16
69 Matija Milec Muški 02:49:22
70 Danijel Obadić Obadić Team Snake Muški 02:49:32
71 Maja Težak Ženski 02:49:37
72 Goran Iveković Zagorjeadventureteam Muški 02:49:44
73 Martina Hajsek Ženski 02:49:55
74 Jelena Bednjanić Ženski 02:50:02
75 Zlatko Bednjanić Muški 02:50:11
76 Katarina Milec Milec Ženski 02:50:26
77 slađana ovčarić zagorje adventure team Ženski 02:57:34
78 Karlo Đurđan Muški 02:57:41
79 Franjo Očić Ind Muški 02:57:49
80 Krunoslav Poslon Muški 02:57:56
81 Matija Đurđan Muški 02:58:04
82 Ana Šenjug Golub Ženski 02:58:07
83 Valentina Belina Ženski 02:58:17
84 Milan Komljenović KCIPT Samobor Muški 02:58:24
85 Domagoj Benjak Muški 02:59:06
86 Kristina Krajačić Ženski 02:59:13
87 Zvonko Benjak Muški 02:59:21
88 Ivana Horvat / Ženski 02:59:31
89 Jelena Premerl Ženski 02:59:44
90 Darko Miklavčič Muški 03:00:30
91 Mateja Babić Ženski 03:03:43
92 Martin Hučić Muški 03:03:51
93 Krunoslav Jagarić šumski gujdeki Muški 03:04:03
94 Karlo Ilijaš Muški 03:04:14
95 Ivan Cvetko Muški 03:07:19
96 Josip Krklec Muški 03:07:26
97 Doris Sinković Ženski 03:13:53
98 Vesna Habulinec Ženski 03:14:10
99 Maja Đapić SRT Ženski 03:14:15
100 Ivica Premrl Muški 03:15:10
101 Brankica Sever Ženski 03:19:29
102 Kristina Sinkovic Ženski 03:19:36
103 Tanja Rožić Ženski 03:19:40
104 Zdravko Đurđan SRUZ Muški 03:20:35
105 Martina Đurđan SRUZ Ženski 03:20:39
106 Karlo Komar S. R. U. Z. Muški 03:20:44
107 Dražen Komar S. R. U. Z. Muški 03:20:51
108 Jasmina Šivalec Ženski 03:20:59
109 Kristina Loina Ženski 03:21:01
110 Nina Horvatek Ženski 03:21:05
111 Valentina Kaltnecker Ženski 03:21:13
112 Martina Šafranko Ženski 03:21:19
113 Nino Zubanović Muški 03:21:23
114 Helena Harmicar Ženski 03:22:04
115 Igor Krainović Muški 03:22:10
116 Irena Kos Ženski 03:22:14
117 Ivica Obrež Muški 03:22:48
118 Stjepan Majsec Muški 03:22:52
119 Krešimir Lončarić Suhi guti Muški 03:22:57
120 Ana Brezak AK Križanče Ženski 03:23:14
121 Karlo Mak AK Križanče Muški 03:23:29
122 Ljubica Tršinski SRUZ Ženski 03:23:38
123 Željko Krznar S.R.U.Z. Muški 03:23:42
124 Milena Krznar S.R.U.Z. Ženski 03:23:49
125 Petra Horvatić Ženski 03:23:58
126 Ozren Rasonja Trčanje s divljim svinjama Muški 03:24:56
127 Matej Horvat Trčanje s divljim svinjama Muški 03:25:07
128 Hrvoje Ivančić Muški 03:25:19
129 Andreja Šagud RBK Ku-ku-ri-ku Ženski 03:25:24
130 Jelena Bobek Ženski 03:25:33
131 Marko Gašpar Muški 03:25:40
132 Saša Forić Muški 03:25:47
133 Nikolina Boršić Ženski 03:25:53
134 Ivana Bagarić Ženski 03:26:47
135 Karolina Tresk Ženski 03:26:51
136 Monika Jakuš Jeršek Ženski 03:28:48
137 Dolores Kurek Ženski 03:28:54
138 Tea Dražić Ženski 03:31:09
139 Radmila Lalic Ženski 03:31:15
140 Damir Frbežar Muški 03:31:19
141 Krešimir Brković Muški 03:31:23
142 Ivan Jelčić Muški 03:31:28
143 Mario Jelčić Muški 03:31:32
144 Moris Mihovilović Zagreb Runners Muški 03:31:35
145 Nina Tišlerić PUK Shrek Ženski 03:31:41
146 Tomislav Harapin PUK Shrek Muški 03:31:45
147 Iva Golubic Ženski 03:31:53
148 Marija Antolić Ženski 03:32:02
149 Dora Dragičević Ženski 03:32:07
150 Anđelko Kecman Muški 03:32:14
151 Vita Anić Ženski 03:32:17
152 Maja Malnar Ženski 03:32:23
153 Kristina Mandić Ženski 03:32:29
154 Anja Dražić Ženski 03:32:34
155 Ivan Teskera Muški 03:32:40
156 Maja Vargović Ženski 03:32:42
157 Tomislav Horvat Muški 03:32:45
158 Dinko Turčić Muški 03:32:50
159 Katarina Špetić Ženski 03:34:59
160 IVANA CVETKO FIŠTER Ženski 03:35:12
161 Karolina Popovski Ženski 03:35:41
162 Tomislav Markač Mercury Muški 03:35:45
163 Valea Jukičić MCS Ženski 03:35:55
164 Marija Beber MCS Ženski 03:35:59
165 Dinko Đukić MCS Muški 03:36:06
166 RENATO LJUBIĆ Muški 03:36:50
167 Željka Hohnjec Ženski 03:58:37
168 Mario Šoštarić Muški 04:06:20
169 Sergej Grahovac Muški 04:06:27
170 Sanja Golubić Ženski 04:06:36
171 Daniela Vogt Ženski 04:28:26
172 Andreja Filipec Ženski 04:28:49
173 Valentina Dragčević Ženski 04:28:53
174 Lidija Filipec Ženski 04:30:03
175 Marina Gaspar IND Ženski 04:30:36
176 Krešimir Gašpar IND Muški 04:30:43
177 marija bašić zagorje adventure team Ženski 04:48:51
178 samir bašić zagorje adventure team Muški 04:49:08
179 Anđelko Krištofić Zagorjeadventureteam Muški 04:49:14
180 Mario Očić Zagorjeadventure team Muški 04:51:21
181 Nikola Marušić IND Muški 05:10:03
182 Tomislav Bačan Moje djete i ja 🙂 Muški 05:10:19
183 Vanda Šimac Mercury Ženski 05:10:47
184 Vanja Šimac Mercury Ženski 05:11:04
185 Domagoj Sesartić Muški 05:11:17
186 Rafael Herceg Mercury Muški 05:11:41
187 Fran Herceg Mercury Muški 05:11:54
188 Denita Burcar Mercury Ženski 05:13:04
189 Roza Sesartić Mercury Ženski 05:14:56
190 Miro Herceg Mercury Muški 05:16:05
191 Domagoj Marušić AK Sljeme Muški 05:16:11
192 Goran Režanj Muški 05:16:34
193 Edita Antić Ženski 05:16:43
194 Darko Antić Muški 05:16:51
195 Martina Gradečak Ind Ženski 05:24:46
196 Ivana Lugaric Ženski 05:25:01
197 Marko Zbodulja Muški 05:26:36
198 Bruno Pozgajcic Muški 05:26:45
199 Nikola Potravi Potravi Ind Muški 05:26:48
200 Tomislav Bosak Muški 05:26:53
201 Zlatko Kaurić Muški 05:26:58
202 Iva Kürschner Ženski 05:27:47
203 Dorja Trkulja Ženski 05:27:53
204 Irmica kovačić Ženski 05:32:48
205 Vesna Martinko Ženski 05:33:02
206 Željko Jurić Muški 05:33:06
207 Mladen kovačić Muški 05:33:24
208 Livio Hruškar Muški 05:43:42
209 ANDREJA SKENDER Ženski 05:44:51
210 ANAMARIJA SKENDER Ženski 05:45:19
211 MARKO SKENDER Muški 05:45:24
212 Branko Šoštarić MCS Muški 05:45:40
213 Norbert Ferenc MCS Grupa Muški 05:45:45
214 Željko Pocedić MCS team Muški 05:45:56
215 Tomislav Jurak MCS Muški 05:46:41
216 Lea Rukavina MCS Ženski 05:46:50
217 Mario Čaržavec Muški 09:59:49
218 Denis Lovrek Muški 09:59:54
219 Danijel Leš Muški 10:00:04
220 Ivan Tuđa Muški 02:31:24 DNF
221 Jurica Jeršek Muški 02:31:36 DNF
222 Ramona Mačefat-Muranić Ženski 03:58:51 DNF
223 Mateja Pavliša Ženski 03:58:58 DNF
224 Tomislav Budinšćak jastreb extreme Muški 02:26:52 DNF
225 Stjepan Kišić jastreb extreme Muški 02:27:09 DNF
226 Miljenko Puškar Muški 03:05:04 DNF
227 Anton Pepelnik Muški 08:16:06 DNF
228 Hrvoje Kaurloto Muški 03:04:56 DNF
229 Josip Mužek Muški 01:06:35 DNF

DATUM ODRŽAVANJA: 10.06.2017.

Broj sudionika: 280

GALERIJA SLIKA

PRIJAŠNJA IZDANJA

Mala Erpenja Trekk 2016

Mala Erpenja Trekk 2015

Mala Erpenja Trekk 2014

Mala Erpenja Trekk 2013

Mala Erpenja Trekk 2012